| 102
|
06.01.2009 0:00:00
|
|
|
Antimalarikum Eloquine 250, účinná látka mefloquine chydrochloride. Pro pobyt v Etipii. Užívání: 1 tbl. týden před pobytem, dál tbl. za týden po dobu 6 týdnů. Otázky: 1. Snižuje lék účinnost antikoncepce (tabletky)? 2. Je možné v době užívání těchto antimalarik po návratu do Čec ...
Počet komentářů (0)
| 101
|
06.01.2009 0:00:00
|
|
|
Dobrý den, včera jsem se dozvěděla, že v neděli odlétáme na 8 dní na ostrov zanzibar v tanzánii. Máme očkování typu A,B. Jaké očkování byste ještě doporučili vzhledem ke krátkosti termínu odletu a pro mě zhledem k tomu, že jsem v 1. měsíci těhotenství. Děkuji za odpověď.\r\n
Počet komentářů (1)
| 100
|
06.01.2009 0:00:00
|
|
|
Dobrý den. Chci se nejprve zeptat, zda mi může praktický lékař dát antimalarika. Za druhé se chci zeptat, jaká očkování jsou nutná na cestu do Karibiku (Guadaloupe). Máme hepatitidu A,B a tyfus.\r\nDěkuji za odpověď.\r\n
Počet komentářů (7)
| 99
|
05.01.2009 0:00:00
|
|
|
Dobrý den.Je nutné očkovaní do Vietnamu pobyt přes CK do Phan thiet,Mui ne výlet do Saigonu a možná na Mekong?Děkuji\r\n
Počet komentářů (1)
| 98
|
05.01.2009 0:00:00
|
|
|
Dobrý den.Chtěla bych se zetpat,jestli se platí očkování proti pneumokokovým infekcím.Mám 6-ti letého syna a 8 měsíční dcerku,mají také nárok na toto očkování??Děkuji \r\n
Počet komentářů (1)
| 97
|
05.01.2009 0:00:00
|
|
|
3letý interval revakcinace proti klíštové encefalitidě mám prošlý o 9 měsíců.Musím znovu absolvovat všechna dílčí očkování?\r\n
Počet komentářů (6)
| 96
|
05.01.2009 0:00:00
|
|
|
Dobrý den,syn je očkován proti hapatitidě A a B látkou Twinrix a nyní jsem zjistila,že již uplynulo 5 let v dubnu od první dávky.Může se ještě přeočkovat,nebo musí absolvovat všechny tři dávky?Děkuji.
Počet komentářů (3)
| 95
|
18.12.2008 0:00:00
|
|
|
Dobry den!Ja idem v lete na klinicku staz z LF do Tunisu a chcela by som sa spytat ake ockovania by ste mi doporucili?\r\nDakujem za odpoved!\r\n
Počet komentářů (0)
| 94
|
16.12.2008 0:00:00
|
|
|
Dobrý den, právě jsem se dozvěděla, že kolem 5.února odlétám na 7-měsíční pracovní stáž do jižní Indie.Vím, že před odjezdem do této oblasti je nutné absolvovat několik očkování především proti žloutence A a B, břišnímu tyfu a dalším. Také vím, že první očkování by mělo být prov ...
Počet komentářů (0)
| 93
|
15.12.2008 0:00:00
|
|
|
Dobrý den, v druhé polovině ledna odlétám do Jihoafrické republiky. Mohli byste mi prosím poradit jaké očkování je opravdu povinné a jaké doporučené? (informace v různých zdrojích se velmi liší).Děkuji.
Počet komentářů (1)