| 872 | 07.05.2012 0:00:00 |
Očkování
\r\n\r\nmůžu přijít na očkování i bez očkovacího průkazu? Ráda bych se objednala co nejdříve, ale průkaz mám doma (v Brně studuji). 3.7. odlétám do Gruzie a chci se nechat očkovat proti břišnímu tyfu a hepatitidě typu A...možná i vzteklině, ale nevím jestli by to pro tělo nebyla přílišná zátěž 3 očkování během relativně krátké doby. Bylo by možné přinést průkaz až na další očkování? Děkuji za odpověď.\r\n
\r\nKlára Benešová\r\n
|
|
MUDr. Anna Přívorová - Na očkování můžete přijít i bez očkovacího průkazu, při první návštěvě se domluvíme o dalším postupu.\r\n<br>MUDr. Anna Přívorová |
Omezení provozu
Ve dnech 21. a 22. 5. 2026 bude brněnská ordinace uzavřena z důvodu účasti na odborné konferenci. Děkujeme za pochopení.
Nové vakcíny Capvaxive a Ixchiq
Vakcína Capvaxive je určena k očkování proti pneumokokovým infekcím. Je vhodná i pro osoby dříve proti pneumokokům očkované (rozšiřuje dosavadní úroveň ochrany); od 65 let je plně hrazena ze ZP. Vakcína Ixchiq chrání proti virové horečce chikungunya.
Objednávání na očkování proti covidu
Nově již neprobíhá přes Centrální rezervační systém, ale běžným způsobem - on-line rezervací nebo telefonicky.
Jsme ve smluvním vztahu se všemi ZP
Očkování hrazená ze zdravotního pojištění tak u nás již mohou absolvovat všichni klienti s platným zdravotním pojištěním v ČR bez rozdílu zdravotní pojišťovny, pokud splňují příslušné věkové, zdravotní nebo profesní indikace.
...a nebude už toho očkování moc?
Tak zní jedna z nejčastějších otázek, kterou od našich klientů dostáváme. Obavy ale nejsou na místě, jak si můžete přečíst v tomto článku.