| 1134 | 27.05.2014 14:08:49 |
Nedokončené očkování
|
|
MUDr. Anna Přívorová - Základní očkování u klíšťového zánětu mozku představuje podání tří dávek v rozmezí cca jednoho roku. Neznám zdravotní stav Vašeho syna, proto se nemohu odpovědně vyjádřit. Bylo by dobré domluvit se s Vaší lékařkou, jak dále. Podle výrobce je maximální délka intervalu pro podání třetí dávky 12 měsíců od dávky druhé. |
Omezení provozu
Ve dnech 21. a 22. 5. 2026 bude brněnská ordinace uzavřena z důvodu účasti na odborné konferenci. Děkujeme za pochopení.
Nové vakcíny Capvaxive a Ixchiq
Vakcína Capvaxive je určena k očkování proti pneumokokovým infekcím. Je vhodná i pro osoby dříve proti pneumokokům očkované (rozšiřuje dosavadní úroveň ochrany); od 65 let je plně hrazena ze ZP. Vakcína Ixchiq chrání proti virové horečce chikungunya.
Objednávání na očkování proti covidu
Nově již neprobíhá přes Centrální rezervační systém, ale běžným způsobem - on-line rezervací nebo telefonicky.
Jsme ve smluvním vztahu se všemi ZP
Očkování hrazená ze zdravotního pojištění tak u nás již mohou absolvovat všichni klienti s platným zdravotním pojištěním v ČR bez rozdílu zdravotní pojišťovny, pokud splňují příslušné věkové, zdravotní nebo profesní indikace.
...a nebude už toho očkování moc?
Tak zní jedna z nejčastějších otázek, kterou od našich klientů dostáváme. Obavy ale nejsou na místě, jak si můžete přečíst v tomto článku.