Měření a validace čistých prostor
V březnu letošního roku jsme úspěšně absolvovali audit ČIA pro nové zkoušky měření sloužící jako podklad pro validaci a posuzování čistých prostor, operačních sálů, laboratoří a ostatních prostor s řízenou čistotou vzduchu, laminárních boxů atd.
Pro účely kvalifikačních a validačních měření jsou prováděny tyto měření:
- měření počtu částic
- defektoskopie instalovaných filtračních vložek a filtrů
- doba regenerace vzduchu v posuzované místnosti
- stanovení tlakového obrazce posuzovaných místností
- celkové množství přiváděného a odváděného vzduchu (výkon vzduchotechniky)
- laminarita proudění
- rovnoměrnost a rychlost proudění vzduchu
Pro bližší informace kontaktujte:
Ing. Eduard Ježo, tel.: 606 666 124
Ing. Lucie Hellebrandová, tel.: 602 751 356
Omezení provozu
Ve dnech 21. a 22. 5. 2026 bude brněnská ordinace uzavřena z důvodu účasti na odborné konferenci. Děkujeme za pochopení.
Nové vakcíny Capvaxive a Ixchiq
Vakcína Capvaxive je určena k očkování proti pneumokokovým infekcím. Je vhodná i pro osoby dříve proti pneumokokům očkované (rozšiřuje dosavadní úroveň ochrany); od 65 let je plně hrazena ze ZP. Vakcína Ixchiq chrání proti virové horečce chikungunya.
Objednávání na očkování proti covidu
Nově již neprobíhá přes Centrální rezervační systém, ale běžným způsobem - on-line rezervací nebo telefonicky.
Jsme ve smluvním vztahu se všemi ZP
Očkování hrazená ze zdravotního pojištění tak u nás již mohou absolvovat všichni klienti s platným zdravotním pojištěním v ČR bez rozdílu zdravotní pojišťovny, pokud splňují příslušné věkové, zdravotní nebo profesní indikace.
...a nebude už toho očkování moc?
Tak zní jedna z nejčastějších otázek, kterou od našich klientů dostáváme. Obavy ale nejsou na místě, jak si můžete přečíst v tomto článku.